
В семейството ни има вече и момче – Добре дошъл Воислав! Честита рожба на двойката ни Тони и Валери!
Ще порасна голяма и ще обичам, ще ме обичат и мен. Знаете ли защо? Защото съм създадена с много любов – от мама и тате,…

В семейството ни има вече и момче – Добре дошъл Воислав! Честита рожба на двойката ни Тони и Валери!
Ще порасна голяма и ще обичам, ще ме обичат и мен. Знаете ли защо? Защото съм създадена с много любов – от мама и тате,…