Роди се бебе Радостин
Имаме бебе! Роди се Радостин!
Една дългогодишна мечта се сбъдна след много трудности и неуспешни ин витро опити.
Честит да е на мама и тате!
Благодарностите на семейството и на фондация „Майки за донорството“, са към д-р Георги Стаменов, д-р Анатоли Кръстев, д-р Даниел Георгиев, екипа на Надежда днес – на екипа на ОАИЛ и Неонтология.
И отново изказваме специални благодарности и към жените и мъжете на фондацията, защото без всички тях сбъдването на мечтите, не може да се случи!
Щастливи сме, защото каузата на “Майки за донорството” има още едно бебе.
Радвайте се с мама, тате и нас!

