Роди се бебе Радостин

Роди се бебе Радостин

Имаме бебе! Роди се Радостин!
Една дългогодишна мечта се сбъдна след много трудности и неуспешни ин витро опити.
Честит да е на мама и тате! 
Благодарностите на семейството и на фондация „Майки за донорството“, са към д-р Георги Стаменов, д-р Анатоли Кръстев, д-р Даниел Георгиев, екипа на Надежда днес – на екипа на ОАИЛ и Неонтология.
И отново изказваме специални благодарности и към жените и мъжете на фондацията, защото без всички тях сбъдването на мечтите, не може да се случи!

Щастливи сме, защото каузата наМайки за донорството има още едно бебе. 
Радвайте се с мама, тате и нас!

Сподели тази публикация

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart